Na všechny je nutné se předem rezervovat v záložce REZERVACE. A můžete s námi také cvičit online na www.studiobarre.tv.

EVA

Můj život je poměrně hodně společensko – sportovně aktivní. Mám za sebou sportovní kariéru „profesionální“ tenistky, s krásnými úspěchy ve světovém měřítku. Od 8 let jsem neznala nic jiného než tenis. Skončila jsem, když mi bylo 17 let, jednak mě zastavilo zranění, ale hlavně moje sebevědomí, která nebylo na tolik zdravé a silné.

Od té doby jsem zkoušela a předcvičovala snad všechny cvičební formy „od funkčních a silových sportů, přes box až k józe. V současné době se zaměřuji hlavně na individuální a skupinové lekce jógy a barre, které mi dodávají potřebné sebevědomí na mé cestě životem.

Mít zdravé sebevědomí, je jeden z nejdůležitějších pocitů v našem životě. A ta cesta ho získat není vůbec jednoduchá, ale jak se říká: „ty dobré věci vyžadují čas a trpělivost“.

Je důležité si uvědomit, že naše fyzická i psychická “schránka” je náš „domov“, a to je to nejdůležitější co máme a je potřeba se o naše tělo / domov starat s láskou.

Pohybem se rozpohybuje vaše fyzické tělo, ale i vaše myšlenky, emoce.

Pohyb je pro mě terapie, beru to jako důležitou schůzku nebo spíš „rande“ sama se sebou, kde je potřeba pravidelnost a disciplína.

V mých lekcích ucítíte, že získat sebevědomí, často pěkně bolí a vyžaduje velkou dávku disciplíny a trpělivosti.

Budu se těšit osobně na lekcích

Vaše Eva Kadlecová

Eva je také čerstvou absolventkou mezinárodního profesionálního barre lektorského kurzu v angličtině American BARRE Academy. Stala se tak oficiálně certifikovanou lektorkou BARRE. Moc gratulujeme!