Na všechny je nutné se předem rezervovat v záložce REZERVACE. A můžete s námi také cvičit online na www.studiobarre.tv.

NEDĚLNÍ WORKSHOPY S DOMINIKOU vol. 2

Datum: neděle 28. 5. a neděle 11. 6.

Vždy od 10:00 do 13:00, a poté nás čeká brunch.

Kapacita: 8 lidí

Cena: 5500,- (s úhradou do 21. 4. 4 900,-). Záloha: 2800,- (úhrada do 30. 4.)


Témata


1. Břicho a jeho přesah (neděle 28. 5.)

Workshop bude zaměřený na CORE – střed těla, jeho funkci při cvičení i mimo něj. Hloubkově se zaměříme na cvičení břišních svalů pomocí principu pilates, který postupem času vrátí do Vašeho těla správné pohybové stereotypy. Naučíte se správně dýchat a pochopíte, proč je dech tak moc provázaný se vším, co se v našem těle děje. Také si popovídáme o stravovacích návycích, tipech a mýtech.


2. Od chodidla k hlavě (neděle 11. 6.)

V druhé workshopové neděli budeme začínat od podlahy. Důkladně se podíváme na chodidlo a na techniky, jak s ním pracovat a jaké má postavení chodidla vliv na zbytek těla. Probereme postavení celých nohou v návaznosti na koleno a kyčle a jak jsou nohy spojené s bederní páteří. Vysvětlíme si správné držení těla, funkce páteře a jak předejít bolestem, co je to přenesená bolest a jak se jí zbavit. Že ruce nikdy nejsou „jen“ ruce a jak propojit svaly v celém těle. Vysvětlíme si důležitost a principy správného strečinku.


Co s sebou?

Na lekce si oblečte něco pohodlného, aby Vám bylo příjemně. Berte v potaz, že nebudeme celé 3 hodiny jen cvičit, ale budeme si i hodně povídat. Pitný režim bude zajištěný, tak jako vždy. Po každé lekci společně zasedneme ke stolu, který bude plný zdravých dobrot.

A doporučujeme vzít si sešit na zápisky, ať si informace můžeme uchovat. V případě jakýchkoliv otázek se na nás kdykoliv obraťte.