Na všechny je nutné se předem rezervovat v záložce REZERVACE. A můžete s námi také cvičit online na www.studiobarre.tv.

Rezervační kalendář

pro všechny lekce od 17. 7.

Pro všechny lekce jsme zavedli rezervační systém pro váš větší komfort z cvičení.

Vy tím získáte jistotu, že s Vámi na lekci počítáme, ale hlavně budete mít kolem sebe více prostoru a lekci si o to víc užijete.

PODMÍNKY REZERVACE:

Jednoduše v kalendáři kliknete na lekci, na kterou chcete přijít, vyplníte Vaše údaje a vpravo dole dáte další krok. Pak vyberete způsob platby – 1. buď u nás máte permanentku* – pak ji zvolíte jako způsob platby a lekce se Vám odečte z ní. A pokud u nás permanentku nemáte, zaplatíte rovnou on-line. Chvíli po vytvoření rezervace Vám na e-mail přijde potvrzení. Prosím, zkontrolujte si, že jste přihlášeni na správný den a že prošla platba. Ve stejném e-mailu také najdete možnost rezervaci zrušit.


ZRUŠENÍ LEKCE

Je možné provést nejpozději 10h před zahájením lekce přes odkaz v potvrzovacím emailu, který Vám přijde po vytvoření rezervace nebo telefonicky na čísle + 420 601 094 491. Když lekci včas nezrušíte, bude Vám naúčtována plná cena lekce.


Děkujeme za Váš zájem o naše lekce a i za včasné rušení rezervací na cvičení.


Potkáme se u tyče. Těšíme se!

Studio Barre Prague


* Pokud máte permanentku novou, založte si prosím profil v rezervačním systému VYTVOŘENÍ ÚČTU >> ZDE << a napište nám o tom na e-mail: prague@studiobarre.cz. My Vám permanentku, co u nás máte ve studiu uloženou, vložíme do systému a tím se Vám aktivuje jako možnost platby. A pokud bude cokoliv nejasného, pište nebo volejte. Rádi vám s rezervací pomůžeme.